OTWARCIE PRACY: Tymczasowy Organizator Kanady dla World BEYOND War

By World BEYOND War, Kwiecień 17, 2022

Założona w 2014, World BEYOND War jest globalną, oddolną siecią opowiadającą się za zniesieniem wojny i zastąpieniem jej sprawiedliwym i trwałym pokojem. World BEYOND War poszukuje doświadczonego organizatora digital i offline, którego pasją jest zniesienie instytucji wojny. Podstawowym celem tej roli jest rozwój World BEYOND Warbazy członkowskiej w Kanadzie, wzmacnia wydarzenia i kampanie naszych kanadyjskich partnerów oraz ułatwia skoordynowany ruch antywojenny w całej Kanadzie. Kanadyjski organizator jest doświadczonym organizatorem online, który zna strategie zaangażowania zarówno offline, jak i cyfrowego. Ta rola wymaga przekrojowego podejścia do organizowania, podnoszenia antywojennego przekazu w szerszych ramach ruchu, aby dotrzeć do zróżnicowanej publiczności zaniepokojonej wieloaspektowym wpływem militaryzmu na ludzi i planetę. Przykłady bieżącej pracy obejmują https://nofighterjets.ca i https://peaceandjusticenetwork.ca/canadastoparmingsaudi

Lokalizacja: Zdalna (musi pochodzić z Kanady)
Dział: Organizowanie
Raporty do: Dyrektor Organizacyjny
Rodzaj stanowiska: w niepełnym wymiarze godzin (20 godz./tydz.)
Czas trwania: Jest to 7.5-miesięczna umowa urlopu rodzicielskiego dla niezależnego wykonawcy
Data rozpoczęcia: 18 lipca 2022
Data zakończenia: luty 28, 2023
Odszkodowanie: 34,000 21,250 CAD rocznie, co daje XNUMX XNUMX CAD za dany okres
Termin składania wniosków: 9 maja 2022 r.

Główne obowiązki obejmują:
* Rozwijaj oddolne wsparcie dla WBW w Kanadzie, organizując i zarządzając wydarzeniami i kampaniami online i offline, które angażują wolontariuszy i członków stowarzyszonych organizacji
* Projektuj i wdrażaj strategiczne kampanie rzecznicze z jasnymi celami, celami, strategiami i taktykami
*Organizuj i poprowadź webinaria
*Rekrutuj, szkol i zarządzaj wolontariuszami
* Ustanawiaj i zarządzaj koalicjami w celu ułatwienia skoordynowanego ogólnokanadyjskiego ruchu pokojowego
*Tworzenie kreatywnych i edukacyjnych treści do witryny internetowej WBW, e-maili, mediów społecznościowych, arkuszy informacyjnych i materiałów prasowych
* Zaangażuj się w wystąpienia publiczne i wystąpienia w mediach, aby wzmocnić przesłanie WBW i dotrzeć do szerszej publiczności
* Wzmacniaj pracę naszych organizatorów, wolontariuszy i sojuszników za pośrednictwem mediów online i offline oraz strategii zaangażowania publicznego
*Zarządzaj bazami danych, aby śledzić relacje z wolontariuszami i sojusznikami
* Polecaj i inicjuj nowe narzędzia cyfrowe do wspierania i budowania ruchu, aby usprawnić naszą pracę i rozwijać naszą sieć oddolną

Wymagane kwalifikacje:
*Co najmniej 1-3 lata doświadczenia w organizowaniu cyfrowym
*Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, z biegłą znajomością języka angielskiego i francuskiego
*Wyrównanie z World BEYOND Warmisja zakończenia wojny i ustanowienia sprawiedliwego i trwałego pokoju
*Doświadczenie z organizacją międzysekcyjną, która podkreśla sprawiedliwość rasową, sprawiedliwość płci, sprawiedliwość klimatyczną i prawa ludności rdzennej plus
*Wysoce zorganizowany i zdolny do zarządzania wieloma projektami jednocześnie bez poświęcania jakości
*Doświadczenie pracy zdalnej
*Doświadczenie w pracy z organizacją pozarządową lub w sektorze non-profit
*Doskonałe zrozumienie organizacji, mobilizacji i działań bezpośrednich online i offline
*Możliwość podróżowania po kraju i za granicą od czasu do czasu
* Biegłość w obsłudze poczty e-mail, Internetu i oprogramowania arkuszy kalkulacyjnych, Google Suite, Zoom, Action Network, WordPress, platform mediów społecznościowych lub podobnych systemów
*Doświadczenie w pracy w wielojęzycznym kontekście w różnych strefach czasowych
*Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu koalicji o różnych zdolnościach
*Doświadczenie w zarządzaniu złożoną dynamiką partnera
*Doświadczenie w strategicznym planowaniu kampanii

Pozycja jest otwarta, aż zostanie wypełniona. World BEYOND War dąży do zróżnicowanego środowiska pracy i zachęca kobiety, osoby kolorowe, osoby LGBTQ i osoby niepełnosprawne do ubiegania się.

ZASTOSOWAĆ TUTAJ.