ÁLLÁSMEGNYITÁS: Ideiglenes kanadai szervező World BEYOND War

By World BEYOND WarÁprilis 17, 2022

Alapítva 2014, World BEYOND War egy globális alulról építkező hálózat, amely a háború eltörlését és annak igazságos és fenntartható békével való felváltását szorgalmazza. World BEYOND War tapasztalt digitális és offline szervezőt keres, aki szenvedélyesen törekszik a háború intézményének felszámolására. Ennek a szerepnek az elsődleges célja a növekedés World BEYOND Wartagsági bázisát Kanadában, felerősíti kanadai partnereink eseményeit és kampányait, és elősegíti az összehangolt háborúellenes mozgalmat Kanadában. A kanadai szervező hozzáértő online szervező, aki ismeri mind az offline, mind a digitális elköteleződési stratégiákat. Ez a szerepkör interszekcionális megközelítést igényel a háborúellenes üzenetküldés megszervezésében, tágabb mozgalmi kereteken belüli emelésében, hogy elérje a sokszínű közönséget, amely aggódik a militarizmus sokoldalú hatása miatt az emberekre és a bolygóra. Példák a jelenlegi munkára: https://nofighterjets.ca és a https://peaceandjusticenetwork.ca/canadastoparmingsaudi

Helyszín: Távoli (Kanadai székhelyűnek kell lennie)
Osztály: Szervező
Jelentések: Szervező igazgató
Pozíció típusa: Részmunkaidő (20 óra/hét)
Időtartam: Ez egy 7.5 hónapos szülői szabadság szerződés egy független vállalkozó számára
Kezdés dátuma: 18. július 2022
Záró dátum: 28, 2023 február
Kompenzáció: évi 34,000 21,250 CAD, ami XNUMX XNUMX CAD dollárt jelent az érintett időszakban
Jelentkezési határidő: 9. május 2022

Az elsődleges feladatok a következők:
* Növelje az alulról építkező támogatást a WBW számára Kanadában online és offline események és kampányok szervezésével és menedzselésével, amelyekben önkéntesek és kapcsolt szervezetek tagjai vesznek részt.
* Stratégiai kérdéseket támogató kampányok tervezése és végrehajtása világos célokkal, célokkal, stratégiákkal és taktikákkal
* Webináriumok szervezése és lebonyolítása
* Önkéntesek toborzása, képzése és kezelése
*Koalíciók létrehozása és irányítása egy Kanada-szerte összehangolt békemozgalom elősegítése érdekében
*Kreatív és oktatási tartalmak készítése a WBW webhelyéhez, e-mail üzenetekhez, közösségi médiához, adatlapokhoz és sajtóanyagokhoz
* Vegyen részt nyilvános beszédekben és médiában, hogy felerősítse a WBW üzenetét és elérje a szélesebb közönséget
*Fehősítse szervezőink, önkénteseink és szövetségeseink munkáját online és offline médián, valamint nyilvános szerepvállalási stratégiákon keresztül
* Adatbázisok kezelése az önkéntesekkel és szövetségesekkel fenntartott kapcsolatok nyomon követéséhez
*Új digitális eszközök ajánlása és kezdeményezése a kapcsolatteremtéshez és a mozgásépítéshez munkánk javítása és alulról építkező hálózatunk bővítése érdekében

Szükséges Végzettség:
*Legalább 1-3 év digitális szervezésben szerzett tapasztalat
* Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, folyékonyan beszél angolul és franciául egyaránt
*Igazítás World BEYOND Warküldetése, hogy véget vessen minden háborúnak és igazságos és fenntartható békét teremtsen
* A faji igazságosság, a nemek közötti igazságosság, az éghajlati igazságosság és a bennszülöttek jogait kiemelő interszekcionális szervezéssel kapcsolatos tapasztalat előnyt jelent
*Nagyon szervezett, és képes egyszerre több projektet kezelni a minőség feláldozása nélkül
* Távmunkában szerzett tapasztalat
*Nem kormányzati szervezetnél vagy nonprofit szektorban szerzett tapasztalat
* Az online és offline szervezés, mobilizálás és közvetlen cselekvés alapos ismerete
* Alkalmanként képes belföldi és nemzetközi utazásra
* E-mail, internet és táblázatkezelő szoftverek, Google Suite, Zoom, Action Network, WordPress, közösségi média platformok vagy hasonló rendszerek használatában való jártasság
*Tapasztalat többnyelvű környezetben, több időzónában
*Tapasztalat különböző kapacitású koalíciók létrehozásában és fenntartásában
*Tapasztalat komplex partnerdinamika kezelésében
* Stratégiai kampánytervezésben szerzett tapasztalat

A helyzet nyitva van, amíg meg nem töltödik. World BEYOND War sokféle munkakörnyezetre törekszik, és arra ösztönzi a nőket, a színvilágot, az LGBTQ-személyeket és a fogyatékossággal élő személyeket.

FELHASZNÁLHATÓ.

Hagy egy Válaszol

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező kitölteni *

Kapcsolódó cikkek

Változáselméletünk

Hogyan fejezzük be a háborút

Mozdulj a Peace Challengeért
Háborúellenes események
Segítsen növekedni!

Kis adományozók tartanak minket

Ha úgy dönt, hogy legalább havi 15 USD összegű visszatérő hozzájárulást ad, választhat egy köszönőajándékot. Weboldalunkon köszönjük visszatérő adományozóinknak.

Itt a lehetőség, hogy újragondold a world beyond war
WBW bolt
Fordítás bármely nyelvre